Snoeiwerken begraafplaats Wingene
Om de werken op de begraafplaats veilig en vlot te laten verlopen, zal een deel van de site tijdelijk afgesloten zijn. Ook de doorgang tussen voetbalterrein 2 en de begraafplaats is tijdens de werken niet toegankelijk.
Tijdens deze onderhoudswerken worden zes beuken gesnoeid. Daarbij verwijderen we dode en beschadigde takken, evenals takken met een ongunstige groeirichting. Waar nodig wordt de kruin licht uitgedund.
We kiezen bewust voor een beperkte snoei. Beuken zijn gevoelig voor zware ingrepen, die schade kunnen veroorzaken door blootstelling aan zonlicht en de boom kunnen verzwakken. Daarom passen we een zachte en doordachte snoeimethode toe.
Snoeiwerken Waldreef Zwevezele

Op woensdag 8 april worden er snoeiwerken uitgevoerd in de Waldreef in Zwevezele. De hinder blijft hier beperkt en er is geen straatafsluiting nodig.
Met deze werken blijft de gemeente inzetten op het onderhoud van zowel jonge als oudere bomen.

