Gemeente Wingene

Perslijst

Heb je nieuws? Organiseer je een evenement voor het grote publiek? Vergeet dan zeker niet de lokale journalisten te contacteren.

Hieronder kan je de lijst terugvinden van de lokale journalisten en persfotografen die verslag uitbrengen over onze gemeente. Deze contactgegevens mogen enkel in functie van nieuwsgaring gebruikt worden. 

Ben je journalist en wil je graag opgenomen worden op deze lijst? Stuur dan een mailtje naar de Dienst Communicatie.

Je kan jouw informatie ook verder verspreiden via de Tieltse Perskring (perskring@skynet.be), zij staan in contact met alle regionale journalisten uit de streek. 

Medium  Regio  Naam journalist  E-mailadres 
De Weekbode  algemeen  Wouter Meeus info@wme.be 
De Weekbode  algemeen Kenny Martens info@kemafix.be
De Weekbode  Wingene / Tielt Lien Depauw lien.depauw@gmail.com
De Weekbode  Wingene Kim De Vos kdvwingene@gmail.com
De Weekbode  Pittem Jan Goossens goossens-j@skynet.be
De Weekbode  Wingene / Pittem Nele Sabbe nelesabbe@proximus.be
De Weekbode  KW De Weekbode Lode Blomme lode.blomme@kw.be
De Weekbode KW Roeselare / Izegem Philippe Verhaest philippe.verhaest@kw.be 
Het Laatste Nieuws / Sam Vanacker sam.vanacker@persgroep.net
Het Laatste Nieuws / Danny Sagaert danny.sagaert@pandora.be
Het Laatste Nieuws / Joris Defour joris.defour@skynet.be
Het Laatste Nieuws / Valentijn Dumoulin valentijn.dumoulein@roularta.be
Het Laatste Nieuws / Hans Verbeke hans.verbeke@janverbeke.be
Het Nieuwsblad / Frank Meurisse info@sfm.be
Het Nieuwsblad / Kurt Van Eenooghe vaneenooghekurt@gmail.com

VRT

/ Hans Verbeke  hans.verbeke@janverbeke.be 

VTM

/ Klaas Danneel

klaasdanneel@gmail.com

Photo News / Florian Van Eenoo fotograafflorian@gmail.com
Citymail  / Stefan Vandelanotte  stefan.vandelanotte@telenet.be
Wingense Krant  / Ignace Vanparys wingensekrant@telenet.be 
Wingense Krant  / Firmin Vanparys f.vanparys@proximus.be
Tendens / Isabelle Uselli isabelle@isabelleuselli.be 
NTV / Plattelands-TV / Patrick Vaernewijck patrick@plattelandstv.be
SARTO-TV / Lien Depauw lien.depauw@gmail.com
Radio Meteor Tielt / Johan Laray laroy.johan@gmail.com
Vlan Media / Lieven Vancoillie Lieven1.vancoillie@gmail.com
Radio Oost West  / / info@radiooostwest.be 
Radio Oost West / Chris Vandekerkhove chris.vandekerkhove@scarlet.be
Radio Oost West  / Ewout Depauw ewout.depauw@gmail.com
Radio Oost West  / Andries Verlinden  andries.verlinden@gmail.com
Radio 2 West-Vlaanderen  / / redactiewestvlaanderen@radio2.be
Focus WTV / / redactie@focus-wtv.be
Kerk en Leven  / / kerkenleven@lmec.be 
Gratis pers  / Ruben Devooght rubendevooght@hotmail.com
Gratis pers  / Valentijn Dumoulin valentijn.dumoulin@roularta.be